„E-kursy”

Archived in the category: Bez kategorii

Czy „E-kursy” mają szansę powodzenia? Wszystko zależy od tego jakie predyspozycje ma dana osoba. Jeżeli ktoś lubi się uczyć z komputera, lubi czytać i robi to systematycznie, istnieje możliwość że nauczy się dużo przy pomocy e-learningu. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że człowiek uczy się w sposób efektywny tylko wtedy, gdy lekcja na dany temat jest prowadzona w interesujący i atrakcyjny sposób. Tak więc puste czytanie teorii może się okazać zupełnie bez sensu, a co gorsza bez żadnych efektów.
Jeżeli chodzi o teorię prawa jazdy i jej nauczanie, zainteresowanie kursanta jest możliwe tylko wtedy, gdy wykład będzie prowadzony przez instruktora w sposób profesjonalny i ciekawy. Obecnie na rynku istnieje wielki wybór pomocy dydaktycznych, różnych kursów multiledialnych i aplikacji na smartfony i tablety.
Nauka na kursie prawa jazdy jest naprawdę świetna „na żywo”, wtedy gdy wykładowca jest dobrym i doświadczonym kierowcą. Przynosi to lepsze skutki niż czytanie informacji i testów z płyt na komputerze, czy przez e-learning.
Każdy może podejść do tego indywidualnie. Można powiedzieć, że osoba, której naprawdę będzie zależało na prawie jazdy i dobrym poznaniu Kodeksu Ruchu Drogowego zrobi wszystko trudniejszą drogą, czyli uda się na profesjonalne wykłady, by później bez problemu móc poruszać się autem po drogach.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.